Bol Muhabbetin Tek Adresi | Yedi.7Forum.Net
 "Eskitemediğimiz" Sözler  B-261910-üye_ol

<script type="text/javascript">
var adfly_id = 2323190;
var adfly_advert = 'int';
var frequency_cap = 5;
var frequency_delay = 5;
var init_delay = 3;
</script>
<script src="http://cdn.adf.ly/js/entry.js"></script>
 "Eskitemediğimiz" Sözler  B-261910-üye_ol

<script type="text/javascript">
var adfly_id = 2323190;
var adfly_advert = 'int';
var frequency_cap = 5;
var frequency_delay = 5;
var init_delay = 3;
</script>
<script src="http://cdn.adf.ly/js/entry.js"></script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her türlü konuda bildiğimiz forum ortamında yapabileceğiniz geyikler muhabbetler ve şakalar..

AnasayfaYeni Konu & MesajlarLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin|R
 "Eskitemediğimiz" Sözler  Vote_lcap "Eskitemediğimiz" Sözler  Voting_bar "Eskitemediğimiz" Sözler  Vote_rcap 
Sui
 "Eskitemediğimiz" Sözler  Vote_lcap "Eskitemediğimiz" Sözler  Voting_bar "Eskitemediğimiz" Sözler  Vote_rcap 
hoşnut22
aysen gursoy
çatçuthayt
zimak
ferdi92
meyman
acuc
Fire Man
Similar topics
    Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
    Saat

Kimler hatta?
    Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 94 kişi Çarş. Ağus. 18, 2010 9:58 pm tarihinde online oldu.

"Eskitemediğimiz" Sözler

YazarMesaj
    Sui
    Moderatör
    Moderatör
    Sui

"Eskitemediğimiz" Sözler  Empty
    MesajKonu: "Eskitemediğimiz" Sözler     "Eskitemediğimiz" Sözler  Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:27 pm

Eklemek İsteyenler Bu Başlık Altından Yazabilir

Dünü Unut Bugünü Yaşa...

karşımdaki babam dahi olsa tetikten şaşan parmaklarımı keserım ....!!!!

$eYtaN'ın Namaza Başladığı Tarih:1987!!

Bir delikanlı Cekmiş Esrarı GözleriYaşlı Elleri Façalaı ALLAHINA kadar SevdaLı

Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.

Akrebin düşmanlığı beterdir ejderhadan/ejderha âşikar vurur, akrep gizli her zaman...

Bizim istirahat EdemeDiğimiz Yerde Kimse İstirahat EdemeZ KeyFe KeDer Değil KraLına Gidr.

Üç KuurşLuk İnsanlara Beş Kuruş Değer verdik gün geldiLer birizi Bir Kuruşa SattıLar.!

Hey Sosyete Kızı DİnLe sevmesini Bilmesekte Sevdirmesini İiyi Biliriz.Önce Rica Eder Sonra EmreDeriz...

Seni SevdiğiMi bir ALLAH bide Ben Bilirim GerisiNe Bir Hançer SapLar Çeker Giderim....

Az Kaşardan Tos …Çok kaşardan Dost Olmaz….

CezaEvi Öz Yuvamız İdam İpi Kravatımız Kelepçe Kol saaatimiz Olsun Ülkücüyüz Can yakarız alemde tek Kurşunla Harcarız Yolumuza Çıkanı

Alkol hoş ! Ortam çoş ! Beni dinle hepsi çok boş ! Kimseye inanma ! Kimseye güvenme ! Kimseye aldanma ! Kendin ÇOŞŞ

Bılmesekte Zengın insanlar Gibi Parlak taSlar uzerınde Dans Etmeyi , Elbete Biliriz Delikanlı Gibi Allahına kadar Sevmeyi

Özür Dilerim Elini Tutuqum İçin Özür Dilerim Gözlerine Baktıgım İçin Özür Dilerim Seni Sevdigim İçin Ve Yine Özür Dilerim Seni İNSAN Sandıgım İçin

ßir qüN Hayat Seni Benim kOllarımdan aLıp ßa$kaSının kOllarına AtarSa Seni DanSa KaLdıRaCaq iLk müziq Cenaze mar$ım oLSun..(KurTGozu_baskan)

SenHiç Denizlere ßakınca yemyeşiL Ormanları GördüN mü ?İmkansız Deme ! ÇünKü ßen Senin Gözlerine ßakınca öLülerin Bile Sahit Olamadığı o Cenneti Gördüm!

ßuGün Rüya YaRın HaYaLdır, RüYaYı MuTLu HaYaLi uMuTLu YapaN ßu GünDüR. AğLaMayı ßiL GüLméYi uNuTMa SévMéYi ßiL SéViLMéDéN YaPMa ßéNi HaTıRLa DéMiYoRuM aMa UNUTMA!!!

inSani En KoLay AğLatan SevgiLidir.En KoLay aLdatan doStLaridir.Hayatta hiÇBir Şeye Güvenme Beyaz GüLün biLe GöLgeSi Siyahtir...!

Birlikte yasayabilecegin biriyle degil.onsuz yasamayacagin biriyle ol.Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil gittiginde yeri dolmayanlardan olsun.....

Mevsim ilk bahar, Havada güneş var, Üşüyor bedenim, Titrememek elde mi? Hayatımda sen yokken gülüm,benim için en güzeli sessizce ölüm...

Bir zamanlar çocuktum sevmesini bilmeyen. Simdi yalnizim gözyaslari dinmeyen. Bir zalim sevdim kiymet bilmeyen. Onun adi zalim söz verdigi gibi gelmeyen...

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..............

Hani İnsan Ağlamak İster,Gözlerinden Yaş Gelmez.Hani Gülmek İster,Yürekten Gülemez.Hani Birini Bekler O Hiç Gelmez.Hani Onu Severde Hiç Söyleyemez.Tam Söyleyeceği Zamanda O Başkasını SeVeR Ya! İşte O An İnsan Ölmek İsterde EcEL Gelmez.

Hiç sordun mu yüreğine, Bu ayrılık suçu kimde diye? Hiç kavga ettin mi kendinle, Bu aşk niçin bitti diye? O kadar mutlu olacak şey varken, sevdiğin şarkıda bile ağlarken, Hiç düşünmedin mi? Bir gün gelecek,zaman bile aşka yenik düşecek diye Hiç sordun mu kendine

Nasil unutulur böyle sevgiler Neler yasamistik bir düsün neler Her kösede durur senden gölgeler Var git gözlerimden, var git bu aksam Aldigim her nefes seni fisildar Gelir ta kalbimden vurur sarkilar Sana mi sözlenmis bütün aksamlar Var git anilardan, var git bu aksam

Sevgi tıpkı gül gibidir rastgele tutarsan dikeni batar yapraklarını açarsan duyguları akar ama eğer tutmasını bilirsen ogül sana tapar....

!Bîr Gûn KãLbîm Durãcãk, DudãkLãrîm Susãcãk, Mêzãr tã$imdã Bîlê !CixReiS!yãzãcãk!

Görmedim Senin kadar a$k'a ßaqLayan ßiLmedim Senin qißi Sevqi CaqLayan Yer Yüzünde Var mI ki ßöyLe AqLayan Cigaradan ßir öpüCük aLmadan Sarho$um Sanki

Bir zamanlar Arkandan bakar Ağlardım , Şimdi dönüp Ardıma ßile bakmam ! Bir zamanlar Uğruna dünyaları yakardım.Şimdi ŞEREFSİZİM kibrit ßile çakmam !

(Alıntıdır)

"Eskitemediğimiz" Sözler
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Evlerde Klasik Bir Hale Gelen Sözler..